telegram
instagram
 twitter
 facebook
 aparat

اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که پیگیر اخبار مربوط به باریستا و لته آرت در ایران می باشید این بار مجموعه ایران لته آرت از پایتخت فرهنگی ایران (اصفهان ) خبر های تازه ای برای شما دارد.

مسابقات آزاد لته آرت اصفهان با شرکت 30 نفر از باریستا های ایرانی کار خود را آغاز کردند، این مسابقات از ساعت 10 صبح 23 / تیر ماه 1395 تا ساعت 20 ادامه داشت که حاصل این رقابت راه یافتن 12 نفر به مرحله پایانی بود.

هتل پیروزی اصفهان شاهد غم و شادی آرتیست های با ذوق بوده  که با امید و انگیزه بالا هنر خود را عرضه داشتند  تا هنر طراحی و خلاقیت شیر و قهوه را برای صاحب نظران به نمایش بگذارند.

مجموعه ایران لته آرت حامی و همراه رسانه ای و خبری اولین دوره مسابقات آزاد لته آرت اصفهان می باشد که با انعکاس اخبار و گزارش های تصویری از این رقابت برای علاقمندان گزارش تهیه می کند.

اولین دوره ی مسابقات آزاد لته آرت اصفهان دیروز در هتل پیروزی این شهر به پایان رسید و علاقه مندان شاهد تلاش باریستاهایی بودند که بسیاری برای اولین بار در چنین مسابقه شرکت کرده و خود را محک میزدند.

اما منصور زندی نهاد نفر دوم لته آرت کشوری به عنوان قهرمان نظر داوران جلب کرده و جایزه هزار دلاری را دریافت نمود.

نفرات اول تا ششم به شرح زیر میباشد:

1.منصور زندی نهاد

2.معین جان نثاری

3.مسعود امینی

4.حامد جزندری

5 .مهرناز حقیقی

6. دانا بصیری

گزارش تصویری از اولین دوره مسابقات آزاد لته آرت اصفهان را میتوانید در ایران لته آرت مشاهده کنید

 

Add comment

Security code
Refresh

Follow Us

aparat  facebook  instagram  telegram  twitter

About Us

The Iranian Latte art site starts its activity on April 2015, and its purpose is introducing Iranian baristas. And it wants to critique the Iranian barista society, by dear compatriots.


info@iranlatteart.com 09126049270 - 09373049270