معرفی برند لاسپازیاله

معرفی برند لاسپازیاله


لاسپازیاله (La Spaziale) در سال 1969 در ایتالیا تأسیس شد. بنیانگذاران لاسپازیاله با تجربه‌ی قبلی در زمینه‌ی ماشین‌های اسپرسو که به سال 1947 بازمی‌گشت وارد بازار شدند، بنابراین محصول آن‌ها ترکیبی از خلاقیت و نوآوری بود. امروزه کمپانی لاسپازیاله با به کارگیری پیشرفته ترین موارد فنی و خلق بالاترین سطح کیفی، به فلسفه‌ی دیرینه‌ی خود وفادار مانده و در بیشتر کشورهای جهان حضور پررنگی دارد.
لاسپازیاله به عنوان تولید کننده‌ی ماشین اسپرسو، دستگاه آسیاب و تجهیزات کافی شاپ در سراسر جهان شناخته می‌شود. با هم نگاهی اجمالی به هر بخش از محصولات این کمپانی خواهیم داشت.

ماشین اسپرسو


لاسپازیاله تا کنون با تولید هفت سری از ماشین‌های اسپرسو در صنعت قهوه حضور داشته است:


⦁ S15
خانواده‌ی S15 از دو مدل Basic و S15 که دستگاه‌های حرفه ای کپسولی هستند تشکیل شده است. هر دو مدل دستگاه دارای 34 کیلوگرم وزن و بویلرهایی با گنجایش 3 لیتر هستند. تفاوت عمده‌ی این دو مدل در نحوه‌ی بیرون رانی کپسول است. در S15 این اتفاق به صورت اتوماتیک و در S15 Basic به صورت دستی انجام می‌شود.


⦁ S1
سری S1 از چهار گروه اصلی به نام‌های Armonia، Dream، Vivaldi و Rossini متشکل شده است.


⦁ Armonia


این گروه دارای دو مدل EP و EK است. Armonia دستگاهی با دو گروپ هد است. در واقع EK دستگاهی الکترونیک با دو گروپ و تنظیم اتوماتیک میزان قهوه و EP دستگاهی نیمه اتوماتیک با دو گروپ است. هر دو مدل 33 کیلوگرم وزن دارند و در سه رنگ قرمز، نقره ای و مشکی ارائه می‌شوند. از خصوصیات مشترک هر دو مدل می‌توان به تنظیم دمای مجزا برای هر کدام از گروپ‌ها و تنظیم الکترونیک دمای بویلر برای تولید بخار اشاره کرد. هر دو مدل دارای یک نازل بخار (steam wand) هستند.


⦁ Dream


Dream و Dream -T دو مدل این گروه، دستگاه‌هایی الکترونیک با یک گروپ هستند. هر دو دارای 28 کیلوگرم وزن و رنگ‌های مشکی متالیک و قرمز متالیک می‌باشند. از خصوصیات مشترک آن‌ها می‌توان به تنظیم دمای الکترونیک و یک نازل بخار اشاره کرد. S1 Dream به علاوه‌ی بقیه‌ی خصوصیات از پیش عصاره گیری الکترونیک نیز بهره مند است.


⦁ Vivaldi


این گروه از دو مدل Vivaldi و Mini Vivaldi که دستگاه‌های الکترونیک با یک گروپ و تنظیم اتوماتیک میزان قهوه هستند، شکل یافته است. این دو مدل در رنگ‌های مشکی، قرمز و نقره ای به بازار عرضه می‌شوند. هر دو دارای یک نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ (Hot water outlet) هستند. ویژگی خاص این دو مدل تنظیم دمای الکترونیک گروپ، بویلر و نازل بخار شمرده می‌شود.


⦁ Rossini


Rossini و Rossini Dosata اعضای تشکیل دهنده‌ی این سری هستند. Rossini دستگاهی نیمه اتوماتیک با یک گروپ است. درحالیکه مدل پیشرفته تر، Rossini Dosata، دستگاهی الکترونیک با یک گروپ و تنظیم اتوماتیک میزان قهوه می‌باشد. هر دو مدل دارای 22 کیلوگرم وزن و رنگ‌های مشکی، قرمز و نقره ای هستند. از دیگر خصوصیات مشترک آن‌ها می‌توان به تنظیم دمای الکترونیک گروپ‌ها، یک نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ اشاره کرد.


⦁ S2


خانواده‌ی S2 از دو گروه اصلی EK و EP شکل گرفته است. EK دارای 3 مدل و EP دارای 2 مدل می‌باشد.


⦁ S2 EK


EK، TA و Spazio مدل‌های تشکیل دهنده‌ی این گروه هستند. بدنه‌ی تمامی مدل‌های این سری استیل ضدزنگ می‌باشد.


EK دستگاهی الکترونیک با تنظیم اتوماتیک میزان قهوه است که در سه آپشن مختلف، یک تا سه گروپ به بازار عرضه می‌شود. مدل یک گروپ 42 کیلوگرم، مدل 2 گروپ 65 کیلوگرم و مدل 3 گروپ 82 کیلوگرم وزن دارند. هر سه مدل دارای یک مجرای خروجی آب داغ و 2-1 نازل بخار هستند (فقط مدل تک گروپ یک نازل بخار دارد).


TA مدل دیگری از این خانواده است که همانند مدل قبلی دستگاهی الکترونیک به همراه تنظیم کننده‌ی اتوماتیک میزان قهوه است و با دو آپشن 2 و 3 گروپ به بازار عرضه می شود. یک مجرای خروجی آب داغ و دو نازل بخار از جمله مشخصات این گروه شمرده می‌شود. ویژگی جالب دیگر این مدل، فاصله‌ی 16 سانتی متری نازل قهوه تا سینی دستگاه است که امکان مناسبی برای عصاره گیری در لیوان‌های بیرون بر به حساب می آید.


Spazio دستگاهی الکترونیک با 2 گروپ و 57 کیلوگرم وزن است. این مدل دارای یک نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ است. سیستم گرمادهی برقی از دیگر خصوصیات Spazio شمرده می‌شود.


⦁ S2 EP


گروه EP از دو مدل EP و Spazio تشکیل شده است.


EP دستگاهی نیمه اتوماتیک با سه آپشن 1 تا 3 گروپ است. مدل تک گروپ این خانواده دارای 42 کیلوگرم وزن، یک نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ می‌باشد. مدل‌های 2 و 3 گروپ به ترتیب 65 و 83 کیلوگرم وزن دارند و هرکدام دارای دو نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ هستند. بویلرهای 15-3 لیتری و سیستم گرمادهی برقی از جمله خصوصیات این گروه به حساب می آید.


Spazio با خصوصیاتی مشابه گروه EP، دستگاهی نیمه اتوماتیک با 2 گروپ و 57 کیلوگرم وزن است.


⦁ S5


سری S5 هم از دو گروه اصلی EK و EP شکل گرفته است. تمامی مدل‌های هر دو گروه در چهار رنگ ذغالی، نقره‌ای، قرمز و سفید به بازار عرضه می‌شوند.


⦁ S5 EK


این گروه دارای سه مدل EK، TA و Compact است.


مدل EK دستگاهی الکترونیک با تنظیم اتوماتیک میزان قهوه و در چهار آپشن 1 تا 4 گروپ با 41 تا 97 کیلوگرم می‌باشد. 2-1 نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ از دیگر مشخصات این سری هستند.


مدل TA همانند مدل EK ولی با سه آپشن 2 تا 4 گروپ، از 70 تا 104 کیلوگرم و 2 نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ است. مانند TA های دیگر این مدل نیز با امکانی مناسب برای عصاره گیری در لیوان‌های بیرون‌بر طراحی شده است.


مدل Compact دستگاهی با 2 گروپ و 54 کیلوگرم وزن و دارای 2 نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ است.


این گروه نیز دارای سه مدل EP، TA و Compact است. تفاوت عمده‌ی این گروه با S5 EK در نیمه اتوماتیک بودن دستگاه‌هاست. دیگر مشخصات تا حدود زیادی مشابه یکدیگر هستند.


⦁ S8 DSP


S8 نیز به مانند همتایان خود از دو گروه EP و EK که هر کدام 3 مدل دارند تشکیل شده است. تمامی مدل‌های همه‌ی گروه‌های این سری از پنج رنگ سفید، مشکی، قرمز، نقره ای و قهوه ای – سفید به بازار عرضه می‌شوند.


⦁ S8 EK


این گروه که دستگاه‌هایی الکترونیک و دارای تنظیم اتوماتیک میزان قهوه هستند، دارای سه مدل DSP، TA DSP و Compact می‌باشند.


DSP با سه آپشن 2 تا 4 گروپ و با حداقل وزن 65 و حداکثر 97 کیلوگرم، 2 نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ ارائه می‌گردد.


TA DSP همانند گروه قبلی با سه آپشن 2 تا 4 گروپ و حداقل وزن 70 و حداکثر 104 کیلوگرم، 2 نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ در بازار وجود دارد.


Compact مدل کوچک‌تر و فقط دارای 2 گروپ با 54 کیلوگرم وزن و دو نازل بخار و یک مجرای خروجی آب داغ است.


⦁ S8 EP نیز دارای 3 مدل DSP، TA DSP و Compact است. مشخصات مدل‌ها مشابه گروه EK است با این تفاوت که گروه EP دستگاه‌هایی نیمه اتوماتیک را شامل می‌شود.


⦁ S9 DSP


سری دیگری از برند لاسپازیاله S9 DSP است که مانند سری قبلی از دو گروه اصلی EK و EP و6 مدل تشکیل شده است. از نظر رنگ بندی، آپشن‌های موجود در گروپ‌ها، وزن دستگاه و نازل‌های آب و بخار آب، هر دو سری یکسان می‌باشند. به طور کلی گروه EK دستگاه‌هایی با تنظیم کننده‌ی اتوماتیک میزان قهوه و گروه EP دستگاه‌هایی نیمه اتوماتیک را در بر دارد.


⦁ S40


سری S40 دستگاه‌هایی تمام اتوماتیک و فوق العاده پیشرفته را در سه گروه SELETRON، SUPREMA و CLASSIC شامل می‌شود.


⦁ SELETRON از دو مدل SELETRON و TA تشکیل شده است. تمامی مدل‌های این گروه دارای پنج رنگ سفید، مشکی، نقره ای، بژ استیل (شامپاینی) و قرمز بورگاندی، با آپشن‌های 2 تا 4 گروپ هستند. مدل SELETRON با حداقل وزن 85 و حداکثر 115 کیلوگرم و مدل TA با حداقل 90 و حداکثر وزن 122 کیلوگرم به بازار عرضه می‌شود. تمامی مدل‌ها دارای یک نازل آب داغ و دو نازل بخار آب هستند.


⦁ SUPREMA نیز در دو مدل و چهار رنگ با سه آپشن 2 تا 4 گروپ، حداقل وزن 85 و حداکثر 115 کیلوگرم ارائه می‌گردد. مدل TA این گروه همانند TAهای دیگر امکان مناسبی برای کافی شاپ‌های بیرون بر ارائه می‌دهد. مدل‌های این گروه دارای یک مجرای خروجی آب داغ و دو نازل بخار آب می‌باشند.


⦁ CLASSIC دستگاهی نیمه اتوماتیک با سه حالت 2 تا 4 گروپ، حداقل وزن 85 و حداکثر 115 کیلوگرم است.


برای دیدن تصاویر دستگاه‌ها می‌توانید روی لینک کلیک کنید.

 

دستگاه‌های آسیاب


لاسپازیاله دستگاه‌های آسیاب خود را در 3 سری Astro (5 مدل)، Top (2 مدل) و Mini (2 مدل) تولید و به بازار عرضه می‌کند‌.


تجهیزات کافی شاپ
لاسپازیاله علاوه بر دستگاه‌های تخصصی اسپرسو و آسیاب، تولید کننده‌ی تجهیزات کافی شاپ نیز به شمار می‌رود. از محصولات این کمپانی می‌توان به ماشین ظرف شویی، ماشین شوینده‌ی فنجان و لیوان، یخ ساز، مخلوط کن، میلک شیک‌ساز، دستگاه آبمیوه گیری و دستگاه گریل سرامیکی اشاره کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید